Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Manavgat Yazıcı Tamiri ve Bakımı – Yerinde Teknik Servis Garantili Bakım

Manavgat Yazıcı Tamiri ve Bakımı – Yerinde Teknik Servis Garantili Bakım

Antalya Manavgat ve çevre bölgelerde yerinde teknik servis hizmetini Bimak Büro Makinaları olarak 2003 yılından bu güne sürdürmekteyiz. Manavgat bölgesinde kurumsal firmaların otel ve turistlik tesisin yerinde teknik servis hizmet taleplerini karşılayarak konusunda uzman teknisyenlerimiz adrese giderek cihaz onarım bakım hizmetini sunmaktadır. Cihazınızın arızası yerinde tamir edilemez ise cihazı Teslim Tutanağı karşılığında teknik servisimiz alarak tamir ve bakım işlemleri yapıp tekrardan firmaya tüm testleri yapılarak faal olarak teslim etmekteyiz. Şirketimizin onarımını yaptığı tüm cihazların yedek parçaları orijinal olarak, kullanıcı isteğine bağlı olarak 1.Kalite muadil yedek parçala kullanılarak teslim edilir.


Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti. Manavgat Bölgesindeki Tamir Bakım ve onarımını Yaptığı Tüm Cihazlara 6 AY GARANTİ vermektedir.

Manavgat Bölgesinde Kullanmış Olduğunuz Yazıcılar İçin Orijinal ve Muadil Toner Satışı ile Dolum İşlemlerini Şirketimizde Yaptırabilirsiniz. Toner alımlarında  adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel indirimlerden faydalanmak için arayınız.

Kurumsal firmalar ile Otel ve turistlik tesislerde birden fazla yazıcı ve baskı makineleri kullanılır. Kurumsal şirketler ile Kurumlara, Kurumsal Bakım Anlaşması Yaparak Düzenli olarak cihazların arıza önleyici bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Bakım anlaşması firmalara cihazlarının daha uzun ömürlü kullanmalarını ve sürpriz arızalardan korumayı sağlamaktadır. Düzenli bakım yapılan cihazların arıza ivmesi daha düşük olmaktadır.Bu da firmalarda zaman ve iş kaybını önlemektedir. Maliyet açısından daha uygun fiyatlara tamir edilebilmektedir.

Manavgat ve Çevre Bölgelerde Tamir ve Bakım Yaptığımız Yazıcı (Printer) Modelleri;

HP, Canon, Epson, Xerox, BK, Samsung, Brother, OKI, ReTech, Pluscopy, Neon, Kripto, Sanzio, inkjet, Lexmark, Ekoset, Elba, Ayazshop, Print, Kyocera, TKZ, Photo Ink, Prınt-Rıte, Sprint Toner, Smart, Endless Print, Sprint, Kyocera Mita, Photoink, PRINTPEN, Zebra, Olivetti, Perkon, 3D Printex, Ofispc, Aclas, Fujitsu, Kodak, Performa, Trıumph Adler, Fuji Film, Iris, Katun, NRG, Rıso, 3D Plus, Agfaphoto, Builder, Konica Minalto, Nano Ink, Hector, Hugin, Ink febıll, Inter, Pringo Printronix Seiko, Toshiba, X-Prınter


  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson