Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Muadil Toner Antalya

Muadil Toner Antalya

Muadil toner ve dolum merkezi olarak kurumların ve şirketlerin toner kartuş ihtiyacını karşılamak için faaliyet göstermekteyiz. Toner dolumu en iyi şekilde ve titizlik isteyen bir iştir. Muadil toner seçimi de bir o kadar önemli bir konudur. Bu sebeple toner ve kartuş dolum merkezi olarak büyük bir titizlik ile müşterilerimizin ihtiyacını en azami sürede kaliteli olarak yerine getirmekteyiz. Satışını sunduğumuz toner ve kartuş grupları orijinal kalitesine en yakın ürünlerden seçilmekte ve bire bir değişim garantisi ile satışa sunulmaktadır.Satışını yapmakta olduğumuz muadil tonerler dolum yapılabilen kalitededir. Kırtasiye piyasasında satılan tonerlerin bir çoğu dolum yapılamayan veya dolum performansı düşük ürünlerden seçilmekte olup baskı sahip olma maliyetini yükseltmektedir. Üretim kalite sertifikaları ile sektörünün en kaliteli muadil tonerlerini Bimak olarak müşterilerine güvenerek vermekte olumlu geri dönüşler almaktadır.

Bimak dan almış olduğunuz muadil tonerler ile güçlü tecrübeli ve güvenilir bir servis anlayışını da yanınızda hisseder teknik ve danışmanlık hizmetini de alırsınız. 

Neden Bimak

Şirketimiz toplam kalite yönetimi prensipleri ile faaliyetlerini sürdürmekte olup vermiş olduğumuz hizmetin nitelikleri de ortalamanın üzerinde yer alır. Fotokopi makinaları , yazıcılar ve bu kümede değerlendirilen tüm ofis cihazlarına, marka ve model sınırlaması olmaksızın arıza bakım, onarım ve servis hizmetleri vermekteyiz.. Günümüz şartlarında yüksek maliyetlere sahip olunan bu cihazlara olması gereken bir servis anlayışı ile uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayarak hem ekonomik hem makul çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Firma veya kurum anlaşmaları ile düzenli arıza önleyici periyodik bakım ve yerinde destek veriyoruz.

Bimak Büro Makinaları servis hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bize www.bimakburo.com.tr internet adresimizde yer alan iletişim linkinden mesaj ile ulaşabilir veya dilediğiniz zaman 0 242 244 82 15 veya 0532 411 31 70 numaralarından bizi arayabilirsiniz.  
  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson