Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Printer Servisi Antalya - Yazıcı Servisi Antalya

Printer Servisi Antalya-Yazıcı Satış ve Servis-Yazıcı Tamiri

Printer (Yazıcı)  Tamiri  ve Bakımı Kartuş, Toner Değişimi Dolum İşlemleri ve Teknik Arızlar Yerinde veya Şirketimize Getirilerek Tamiratını yaptırabilirsiniz. Antalya'da Yazıcı Tamiri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Antalya'nın İlçeleri Olan Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Aksu, Serik, Manavgat, Alanya, Kemer, gibi tüm ilçelerine Ücretsiz Yerinde Teknik Servis Hizmetini vererek Büyük ve Küçük Ölçekli Firmaların Otel ve Turistik Tesisin Tamir ve Bakım İşlemlerini Şirketimiz Garantisi Altında Yapmaktayız. Yazıcı Tamiri Teknik servisimizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkepli Yazıcıların Tüm Yedek Parçaları Stoklarımızda Hazır Bulunmaktadır. Bu Sayede Firmanın Zaman Kaybı Yaşamadan Cihazını Tamir Ettirebilirsiniz.

İşletmeniz veya kurumunuzda kullanmakta olduğunuz fotokopi ve yazıcılarınızın bakım onarım ve sarf malzeme ihtiyaçları için Antalya da hizmet veren nitelikli, hızlı ve ekonomik servis arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz. Antalya yazıcı tamiri  , konusunda uzman şeffaf servis anlayışı ile 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Orjinal ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Adetli Toner Alımlarında Kurumlara Özel İndirimler Yapılmaktadır.

Yazıcılarınızın Boyutuna Göre Teknik Atölyemizde veya  Yerinde Servis Hizmeti Sağlanmaktadır .

Bimak Büro Makinaları olarak teknik servis hizmetlerimiz dahilinde kurumunuza uzmanlık alanımız da yer alan tüm cihazlara düşük maliyet yüksek kalite ilkesi ile servis desteği sunmaktayız.

Kyocera, Oki, Epson, Samsung, HP, Xerox, Canon , Lexmark, Panasonic, markalar ile Mürekkep püskürtmeli (inkjet), lazer veya nokta vuruşlu oluşu fark etmeksizin tüm yazıcılar için yanınızdayız. 

Hızlı ve Ekonomik Yazıcı Tamirinde Antalya'da bulunan Tüm Müşterilerimize Servis Verilmektedir.

HP, Canon, Epson, OKI, Lexmark, Samsung, ReTech, Pluscopy, Neon, Kripto, Xerox, BK, Brother, Sanzio, inkjet, Ekoset, Elba, Ayazshop, Print, Kyocera, TKZ, Dolan Toner, Toner Max®, Photo Ink, Prınt-Rıte, Sprint Toner, Smart, EndlessPrint, Sprint, Kyocera Mita, Photoink, PRINTPEN, Zebra, Olivetti, Perkon, 3D Printex, Ofispc, Aclas, Fujitsu,

Kodak, Performa, Trıumph Adler, Fuji Film, Iris, Katun, NRG, Rıso, 3D Plus, Agfaphoto, Builder, Konica Minalto, Nano Ink, Hector, Hugin, Ink febıll, Inter, Pringo Printronix, Seiko, Toshiba, X-Prınter , Utax, Olvetti,

Neden Bimak ?

Yazıcı Servisi olarak işimizi önemsiyor , en doğru ve ekonomik olarak (kaliteyle paralel) en makul ürünleri garantili olarak siz değerli müşterilerimiz sunuyoruz. 


  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson