Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Yazıcı Tamiri Antalya Garantili Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri

Yazıcı Tamiri Antalya Garantili Teknik Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri 

Antalya Yazıcı Tamiri ve Servisi alanında 2003 yılından bu güne kadar dalında uzman tecrübeli kadromuz ile teknik servis ve destek hizmetlerini şirketimiz garantisi altında vermekteyiz.. Antalya’da bulunan teknik servis merkezimizde marka bağımsız tüm cihazların tamir, bakım,onarım ve yedek parça işleri yapılmaktadır.Yazıcı Tamiri Bakım ve onarımı Şirketimizde GARANTİ süresi bitmiş yada kullanıcı hatası sebebi ile oluşan arızaları kapsamaktadır. Yapılan hizmete GARANTİ verilmektedir. Firmamızda tüm marka ve model cihazlar için yedek parça stoklarımız mevcuttur. Çoğunlukla aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak makinelerinizin  problemi ve onarım maliyeti konusunda bilgi verilir onay alınan cihazlar tamir ve onarım işlemine başlanarak kısa süre içerisinde tüm fonksiyonları çalışır durumda gerekli testleri yapılarak müşterilerimize teslim edilir.

Yerinde Ücretsiz Teknik Servis ve Onarım hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman teknik servis personelimiz sizi kurum ve kuruluşlarınız da ziyaret ederek arızalı olan cihazınızın ücretsiz arıza tespitinde bulunarak size arıza ve onarım maliyeti konusunda bilgi vermekte,onayınıza müteakip cihazınızın onarım süreci başlamaktadır.

Garantili Tamir Bakım ve onarım işlemlerini firma olarak yaptığımız tüm makinalara kullanılan parça ve yapılan tamirata göre 3 ile 6 ay arasında GARANTİ vermekteyiz. Garanti kapsamının bozulmaması için herhangi bir müdahalenin olmaması ve onarım etiketlerinin sökülmemesi gerekmektedir.

Müşterilerimize yerinde teknik servis hizmeti ile Antalya'nın tüm ilçelerine (Merkez İlçeler , Serik, Manavgat, Alanya, Kemer ) hizmet vermekteyiz. Bize Telefon ile  ( 0 242 244 82 15 ) veya iletişim formunu doldurarak yerinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tüm Marka ve Model Yazıcıların Orijinal ve Muadil Toner Satışı ve Dolum İşlemlerini Firmamızda Yaptırabilirsiniz. Toner alım işlemlerinde adetli ve kurumsal kullanıcılar için özel fiyatlardan yararlanmak için arayınız.

Şirketimiz Servisinde Tamir ve Bakım yapılan Yazıcı grupları .

*Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcılar (All İn One Yazıcılar)

*Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar (İnk Jet Yazıcılar)

*Nokta Vuruşlu Yazıcılar (Dot Matrix Yazıcılar)

*Fotoğraf Yazıcıları (Photo Yazıcılar)


Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi

Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi Antalya

<a href='https://armut.com/hizmetveren/bimak-buro-makinalari-san-tic-ltd-sti-antalya-muratpasa-yazici-fotokopi-tamir-ve-bakim_2286719'> Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti. Antalya Muratpaşa Yazıcı Fotokopi Tamir ve Bakım - Armut  </a>

  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson