Bimak Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.

7/24 DESTEK

Toner Dolum Fiyatları Antalya

Toner Dolum Fiyatları Antalya

Toner dolumu yapılan yazıcıdan fotokopi makinasına marka ve modele göre değişiklik gösteren toz çeşitleri kullanılmalıdır.Günümüz rekabet koşulları sebebiyle firmaların bir kısmı standart tabir edilen toner tozları kullanmakta her marka ve her modelde aynı verimi alamamaktadır. Bimak olarak uzmanlaşmış teknik servis hizmetimiz ile tüm yazıcı gruplarında kullanılması gereken toner tozları kullanılmakta performans ve işçilik kalitesi ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Toner dolum fiyatları bu sebepten dolayı farklılık göstermekte ucuz ürünler birçok seferde olduğu gibi pahalıya mal olmaktadır Kalitesiz hammadde toner tozları sağlık açısından da ciddi bir tehdittir. Sağlığınızı düşünüyor iseniz Muadil toner için firmamıza uygun ve kaliteli toner dolumu yaptırabilirsiniz. Ürünlerimizde kalite önceliğimizdir. Bu sayede yazıcınız için kullanacağınız toner de size kalite kavramı içerisinde satılmaktadır.. Daha iyi bir sonuç alınmak isteniyor iseniz mutlaka kaliteden ödün vermeyen üreticilerin ürünleri seçilmelidir. Ayrıca satışını sunduğumuz tonerler sayesinde baskı sayınız daha da artacaktır.Unutulmamalıdır ki toner dolumunda kaliteli sarf malzeme  cihazın ömrünü 

Toner Nedir ?
Toner fotokopi ve printer gibi baskı makinalarında kullanılan kağıt üzerine yazı ve görüntünün oluşmasını sağlayan kimyasal özellikli tozdur. Toner ilk zamanlarda basit karbon tozuydu. Gelişen teknoloji sayesinde kalitesini geliştirmek için polimer ile karıştırılmaya başlanmıştır. Muadil toner partikülleri yazıcı içerisinde bulunan fırında 180 - 200 derecede ısıtılarak kâğıt üzerine yapıştırılmaktadır. Standart bir tonerden 2000 sayfalık baskı %5 bir oranında toner doluluk yetmektedir. Toner tozunun bir taneciği 9 ve 11 micrometre arasında değişir. Daha öncelerdeki tonerler yazıcının içerinse bir şişe yardımı ile boşaltılmaktaydı. Firmamız bulunduğu sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ile lider konumda yer almaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç duyduğunuz muadil toner için kurumsal hizmet ve servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız fiyat politikası olarak da ekonomik ama kaliteli ürün denkleminde bir fiyat politikası benimsemiştir. Kurumunuz ve tüketim trendine göre özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Bimak ?
Şirketimiz toplam kalite yönetimi prensipleri ile faaliyetlerini sürdürmekte olup vermiş olduğumuz hizmetin nitelikleri de ortalamanın üzerinde yer alır. Fotokopi makinaları , yazıcılar ve bu kümede değerlendirilen tüm ofis cihazlarına, marka ve model sınırlaması olmaksızın arıza bakım, onarım ve servis hizmetleri vermekteyiz.. Günümüz şartlarında yüksek maliyetlere sahip olunan bu cihazlara olması gereken bir servis anlayışı ile uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayarak hem ekonomik hem makul çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. 
Firma veya kurum anlaşmaları ile düzenli arıza önleyici periyodik bakım ve yerinde destek veriyoruz.
Bimak Büro Makinaları servis hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bize www.bimakburo.com.tr internet adresimizde yer alan iletişim linkinden mesaj bile ulaşabilir veya dilediğiniz zaman 0 242 244 82 15 veya 0532 411 31 70 numaralarından bizi arayabilirsiniz.

  • Brother
  • Canon
  • Ricoh
  • Hp
  • Samsung
  • Lexmark
  • Kyocera
  • Epson